Абсолютный Чемпионат Украины по киокушин карате 03.10.15

1

Шановні керівники федерацій, судді, тренери та спортсмени!

 

 

Нагадуємо, що 3 жовтня у приміщенні Центрального Хонбу, за адресою м. Київ, вул. Райдужна 13-Б, відбудеться Чемпіонат України в абсолютній ваговій категорії серед дорослих, дітей та юніорів. Головний суддя змагань Голдобін О.В.  По Регламенту початок змагань о 9:00.  Регламент буде підписаний найближчим часов, робочий варіант додається.

 

 

Згідно класифікації 1-3 місце серед дорослих – виконання нормативу Майстер Спорту.

 

 

Напередодні 2 жовтня за тією ж адресою о 14:00 починає роботу мандатна комісія, на якій подавати відповідні документи можуть представники команд (без участі спортсменів ). Пакет документів для реєстрації включає в себе:

 

 

-          Офіційна заявка завірена місцевими спорткомітетами та лікувальним закладом

 

 

-          Будо-паспорт, катка ІКО та Федерації

 

 

-          Дозвіли батьків на неповнолітніх спортсменів

 

 

-          Страхові поліси

 

 

-          Членський внесок у розмірі 100 грн

 

 

Для формування змагальних сіток просимо в електронному вигляді направити заявки на адресу alex_goldobin@ukr.net до 28.09.2015р.

 

 

Проживання можливе за адресою проведення змагань у хостелі (вартість 50 грн доба\чол.). Бронювання номерів до 28.09.2015.

 

 

Чемпіонат України є відбірковим для участі у Чемпіонаті Європи в абсолютній ваговій категорії серед дорослих та Кубок Європи серед юніорів (з 13років) , який пройде 4-6 грудня 2015р. у м. Катовіце, Польща.  

 

 

Реєстрацію через ІКО хонбу своїх спорсменів будуть проводити бранчіфи, але офіційний склад команди, сформованої Федерацією, буде відряджати Мінмолодьспорт, що дає змогу за результатами успішних виступи збірної присвоювати спортивні звання та отримувати премії. При формуванні збірної також враховуються  виступи на попередніх офіційних  змаганнях.

 

 

До речі, щиро вітаємо Хижинського Антона (тренер Яковенко А.А.), якому було присвоєно звання Майстра Спорту міжнародного класу за зайняте 2 місце на у ЧЄ 8-9 травня у м. Берлін у складі офіційної збірної команди України.

 

 

2 жовтня 2015р. о 18:00 відбудеться Звітно-Виборча конференція ФККУ.  Оголошення про це надруковано в газеті «Урядовий кур’єр» від 2 вересня 2015. Інформацію про участь у Конференції та списки делегатів, не менше 2 осіб від колективного члену Федерації,  (прийнятих на засіданнях Президій організацій-членів федерацій) надати в електронному вигляді до 30 вересня. При реєстрації кандатитів, які  прибудуть на конфернцію 2.10.2015р., надати оригінали рішення Президій про делегування. Якщо один з делегатів представляє інтереси інших осіб, необхідно надати відповідну довіреність.

 

 

 

 З повагою,

Секретаріат ФККУ

Дата добавления: 2015-09-11 < Официальные документы Главная >

Сегодня: 24.01.2022


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

Фотографии Чемпионата Европы по киокушин карате (Польша, Сосновец 29-30.11.2014)

Популярное видео