Бюллетень Чемпіонату України серед юнаків та юніорів вагових категоріях

1

Шановні

Керівники Федерацій, Осередків, тренери та спортсмени!

 

Згідно з затвердженого Плана-календаря на 2017 рік, 7-9 квітня відбудеться Чемпіонат України серед юнаків та юніорів вагових категоріях.     

 

Головний суддя змагань, суддя Національної категорії, Мелікян Г. А., Головний секретар Мамєдов З.Р. Затверджений регламент додається.

 

Попередні заявки надсилати Мамєдову З.Р. на електронну адресу Kyokushin.sk_cam_dnepropetrovsk@mail.ru, з питань проживання та прибуття спортсменів також звертатися до нього (тел. 093-412-16-79).

 

На Мандатну комісію для участі в Змаганнях потрібно надати вірно оформлену заявку (оригінал з печатками), картки ФККУ та ІКО, Будо-паспорт, внутрішній паспорт чи свідоцтво про народження, дозвіл батьків та медична страховка. Стартовий внесок складає 200 грн.

 

Команди Федерації, які не сплатили річні членські внески до змагань допущені не будуть.

 

На зборах, які відбулись у м. Одеса під час Чемпіонату України, прийнято рішення про необхідність завершення збору документів по Федераціям, Осередкам та клубам для чіткої структуризації та документообігу ФККУ. У пакет документів, також додаються списки керівників клубів та секцій місцевих Федерацій із зазначенням повних даних: ПІБ, дата народження, ДАН, КЮ, освіта (назва закладу, спеціалізація).  Документи надавати Шихану Небесному А.А. (тел.095-254-23-63). На ЧУ у м. Дніпро, тим, хто виконав ці вимоги будуть видаватися відповідні Свідоцтва.

 

Також прийнято рішення, про затвердження концепції проведення змагань. Обласні планові змагання є відбірковими для участі у Чемпіонатах та Кубках України. В обласних відбіркових змаганнях приймають участь тільки спортсмени з даної області і є членами ФККУ та ІКО. За результатами цих змагань формується збірна команда та офіційно заявляється на Національні змагання.

 

Місцеві Федерації мають право проводити відкриті турніри з можливістю залучення команд та спортсменів з інших Федерацій та організацій.

 

При проведенні обласних змагань рекомендується частину зібраних коштів направляти на розрахунковий рахунок ФККУ у вигляді фінансової допомоги для її розвитку та підготовки спортсменів – членів збірних для участі у Міжнародних змаганнях в розмірі 20-30%.

 

 

Також прийнято рішення про обов’язкову участь керівників, тренерів, інструкторів та суддів всіх рівнів в Учбово-методичних зборах впродовж року (травень, грудень).

 

Голові Опікунської ради Мелікяну Г.А. доручено активізувати роботу по залученню спонсорів та зацікавлених осіб, які готові підтримати Федерацію у її розвитку та надавати допомогу членам збірних команд (перспективним спортсменам), які приймають участь у ЧЄ та ЧМ.

 

Голові Суддівської колегії, Віце-президенту, Шихану Максимову В.В. продовжити роботу по формуванню списків суддів різних категорій, затвердженню Положення про суддів, по атестаціям, з видачею відповідних посвідчень.

 

Згідно положень Системи відбору, затвердженої Міністерством, формування збірних команд проводиться за  результатами участі спортсменів у офіційних відбіркових змаганнях (ЧУ, КУ у поточному році) і УТЗ. Відповідальний Головний тренер команд Сенсей Овєчкін О.В.

 

Згідно вимог ІКО Хонбу членам ІКО заборонено приймати участь у спортивних заходах місцевого та міжнародного рівнях, які проводять представники інших версій та організацій, які культивують Кіокушин. На порушників цих вимог накладаються відповідні санкції аж до виключення з членів ІКО і ФККУ.

 

З питань підготовки та видачі документів по змаганням, що відбулись, звертатися до Секретаріату.

 

Дата добавления: 2017-03-30 < Официальные документы Главная >

Сегодня: 23.04.2017


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

Официальный устав Киокушинкай Хонбу

Популярное видео