Геничеська РФКК провела заходи до дня святкування кримськотатарського пропару

1

26 червня 2018 року, при підтримці НФККУ, та  шихана Близнюка С. В., - Геничеська районна федерація Кіокушин карате  провели  заходи до  дня  святкування  кримськотатарського  пропару. Були  запрошені  гості з АР Крим  та  спортсмени клубу «Борисфен».

 

Провели змагання з Кіокушин карате в смт. Новоолексіївка, Херсонської області. Сенсеї Челебієв І, та Свиридов А, та спортсмени клубів «Арслан» та «Борисфен» продемонстрували гостям свята не тільки видовищність змагань з Кіокушин карате, але і показові виступи у розділі тамешиварі  і ката, із захопленням сприйняті численними глядачами.

 

Були і сюрпризи! Сенсеї показали майстер-клас з дуже захоплюючого  та  видовищного  бойового  мистецтва -  національної  боротьби  кримських татар  Куреш (боротьба на поясах), після якого свою силу і спритність могли показати всі бажаючі, адже головний приз переможцю був самий справжній баран! А після змагань, нагороджень і теплих слів від обласного, районного, міського керівництва на адресу організаторів та учасників, всі без винятку спортсмени і батьки були пригощени смачним пловом, та  тортом. 
«Змагання були організовані на досить високому рівні, велася статистика боїв. Потрібно відзначити, що все проходило при повному залі вболівальників. Молодь різного віку, батьки дуже активно підтримували спортсменів» - зазначив Голова Генічеської РДА – Олександр Вороб`йов. 

 

«Людство не стоїть на місці: відбувається постійний, безперервний процес розвитку, відкриття і подальшого застосування нових технологій у всіх сферах життєдіяльності. Не є винятком і світ спорту, і бойові мистецтва. Єдино важливе, що не можна втратити при цьому - основну мету та основні принципи тренувань та змагань, закладені в основі Кіокушин карате, в якості фундаменту ще багато років тому. Інакше вийде не розвиток бойового мистецтва, а щось принципово інше з однаковою назвою» - так прокоментував сенсей Челебиев Ільмий питання журналіста першого кримськотатарського телеканалу АТR про розвиток кіокушин.

 

Геничеська районна федерація Кіокушин карате та Херсонська обласна федерація національної боротьби кримських татар Куреш – дякує сенсею Свиридову А.П., та  спортсменам клубу «Борисфен» (м.Запоріжжя) за допомогу і підтримку в проведенні змагань. Також  велику  вдячність висловлюємо  Алієву  Асану   голові попечительської ради   ГРФКК.  Та заступнику  голови ГРДА  Бекіровій  Гульнарі.

 

 ОСУ!

Дата добавления: 2018-07-03 < С мастерами Главная >

Сегодня: 02.03.2021


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

Национальные сборы в Киеве

Популярное видео