Итоги 2015 года и план-календарь мероприятий на 2016

1

Шановні керівники федерацій, судді, тренери та спортсмени!

 

 

Інформуємо вас, що 17-19 грудня відбувся збір-семінар тренерів, суддів та спортсменів, в якому прийняло участь 65 чол. з 11 областей та міст України. Цей захід організували та провели керівицтво Федерації на чолі з Почесним Президентом Шиханом Близнюком С.В. та Бранчифами Шиханом Небесним А.О. та Сенсеєм Овечкіним О.В.

 

 

Під час цього заходу були проведені загальні збори, на яких підведені підсумки діяльності Федерації за 2015 рік, доведені до відома план-календар на 2016 рік (з корегуванням) та прийнято до уваги пропозиції та претензії, направлені на покращення роботи ФККУ. Дана інформація про нововведення від ІКО Хонбу:

 

 

- питання суддівства

 

 

- вступ в МОК

 

 

- план-календар

 

 

- тощо.

 

 

Направляємо вам проект плану-календаря ФККУ на 2016 рік та ще раз просимо надсилати звіти про роботу федерацій за 2015 рік, та пропозиції про проведення відкритих регіональних змагань та зборів-таборів для включення в загальний календар.

 

Також у файлі що додаеться ви зможете знайти класифікаційну сітку отримання ступенів в кіокушин карате, що узгоджена з Міністерством. 

 

 

З питань підтримки для укладення договорів про співпрацю зі Спорткомітетами, звертатися до мене безпосередньо.

 

 

Підводячи підсумки 2015 року, керівництво Федерації вважає, що попри складну політичну та економічну ситуацію, Федерація виконала свої плани та вирішила основні завдання.

 

 

Вітаємо вас з наступаючим 2016 роком та Різдвом Христовим, бажаємо здоровья вам та вашим рідним, і нових спортивних досягнень.

 

 ОСУ!

Дата добавления: 2015-12-25 < Официальные документы Главная >

Сегодня: 24.02.2020


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

Заседание ФККУ в преддверии соревнований в Киеве

Популярное видео