Киокушин в городе Ровно

1

 

 

Обласній федерації Рівненщини Кіокушин карате є чим пишатися
 
За час існування Обласної федерації Рівненщини Кіокушин карате, на чолі з Олегом Лесиком, через організацію пройшов ряд спортсменів, багато з яких пішли працювати в правоохоронні органи, в силові структури, хтось в Адміністрації. В загальному 300-400 осіб за останні роки, які пов҆язали своє життя з глибоко філософським видом бойового мистецтва.

 


    «Пам ҆҆ятаю, як в дитинстві тренувався карате, а нині і сам навчаю таких як я, передаючи їм свій досвід. Зараз наші діти є призерами та чемпіонами обласних змагань, учасниками різноманітних семінарів та всеукраїнських змагань. Щороку у Дубно ми проводимо відкриті обласні змагання. Минулорічні, наприклад, були присвячені пам҆ яті чемпіона України з карате Віталія Сребродольського» - ділиться віце-президент федерації Сергій Скоропадський.


     Визначною подією для федерації став візит почесного президента національної федерації кіокушин карате - Близнюка Станіслава Васильовича. Який є володарем 6 дану з кіокушин карате, членом спілки письменників України, п’ятикратним чемпіоном по рукопашному бою, чемпіоном та призером змагань з карате в СРСР і УРСР, заслуженим тренером України, доктором економічних наук. Метою якого було вивчення організаційної структури, частини національної федерації, а також вручення сертифікатів про присвоєння кваліфікації (кю та дан) в карате.

 

   «На мою думку, усім досягненням, безпосередньо, передувала наполеглива праця. Особисто для мене дуже важливо розвиватися і щоразу думати як поступити. Бо я йду попереду і на мене дивляться діти. Основним нашим завданням є виховання гармонійно та всебічно розвиненої особистості. Ми закликаємо дітей до безкорисних добрих справ та читання книг. Сучасному світу легше управляти неосвіченим натовпом, тому ми всіма силами намагаємось боротись з цим негативним явищем» - розповідає Скоропадський С.І.

 

 


   Не менш важливим стало набуття федерацією кіокушин карате статусу національної. Що дало змогу фахівцям отримати державне визнання, вирівнює статус федерації з іншими, наприклад з федерацією футболу, а також федерація, що входить до національної на праві міської або обласної матиме право на фінансування. 


    Приємним моментом було те, що президент національної федерації розцінив установу у Дубно як центр Обласної федерації та як опорну точку національної федерації на Західній Україні. А також відмітив значну заслугу колективу обласної федерації під керівництвом Лесика О.З. у розвитку кіокушин карате на Західній Україні.

 

Дата добавления: 2015-07-13 < Новости Главная >

Сегодня: 24.09.2020


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

Отобраны участники на чемпионат Мира  в  2019 году в Японии. Поездку и все расходы за них оплатит   Токио.

Популярное видео