Крадіжку в 20 млн грн скоїв начальник департаменту «Укрзалізниці» - НАБУ

1

Останнім часом робота «Укрзалізниці» супроводжується гучними корупційними скандалами і кримінальними історіями. Детективи НАБУ підозрюють затриманого начальника департаменту зокрема в тому, що чиновник заволодів державними коштами під час проведення держзакупівель «Укрзалізничпостач». Детективи НАБУ та прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури наполягатимуть на утриманні його під вартою.

 

Прес-секретар НАБУ Світлана Оліфіра в ефірі радіостанції Голос Столиці розповіла про суму збитків, до яких призвела діяльність затриманого топ-чиновника «Укрзалізниці».

 

«Йдеться про 20 млн грн., тобто була штучна завищена вартість предметів закупівлі, що мало закуповувати підприємство «Укрзалізничпостач», на суму понад 20 млн грн., тобто замість 35 млн грн. вартість договору поставки складала 55 млн грн.», - сказала Оліфіра.

 

Вона нагадала, що раніше детективами НАБУ разом з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури було викрито схему заволодіння державними коштами під час проведення держзакупівель на підприємстві «Укрзалізничпостач», і раніше також вже було затримано детективами трьох осіб, причетних до цієї схеми.

 

Дата добавления: 2016-07-26 < ЧП Главная >

Сегодня: 03.03.2021


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

Поздравление с праздниками Президента НФККУ Шихана Близнюка Станислава Васильевича

Популярное видео