Літній атестаційний табір "Миколаїв -2016"

1
З 25.07 по 31.07.2016 року у Миколаєвській обл. пройшов плановий літній атестацій табір,який організував тренерський колектив Миколаєвської обласної федерації Кіокушин карате під керівництвом сенсея Дмитра Ніколаєва.

 

Треба відмітити високий рівень організації побуту,щільний та насичений графік тренувального процесу,який відображав останні розробки та вимоги МОК (ІКО-1 Мацуі),проведення навчань інструкторів та суддівський семінар у зв"язку з введенням у дію нових правил та технічних дій в куміте. Також відбувся відкритий чемпіонат Миколаївської обл. з Ката, де каратисти продемонстрували високий рівень підготовки.

 

На зборах був присутній почесний президент Національної федерації Кіокушин карате України Шихан Станіслав Близнюк,який провів тренування,демонстрацію нових технічних прийомів та суддівських правил,згідно останніх розробок МОК.

 

Вже традиційно у зборах приймали участь спортсмени із західної України на чолі з координатором розвитку Кіокушин карате в західній

Україні,президентом обласної федерації Рівненщини Олегом Лесиком,який відмітив,що такі збори допомагають тісніше співпрацювати керівникам обласних федерацій та спортсменам з різних регіонів,стимулюють розвиток кіокушин карате,допомагають обмінюватися досвідом.

 

Варто відмітити,що такий навчально-тренувальний табір приваблює своїм професіоналізмом та організованістю все більше і більше спортсменів у тому числі і з-за кордону. 

 

 

 

Дата добавления: 2016-08-01 < Результаты Главная >

Сегодня: 23.04.2017


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

О советском карате

Популярное видео