Объявление для членов федерации

1

Шановні керівники федерацій, судді, тренери та спортсмени!

 

 

 

Інформуємо вас, що збірна команда України прийняла участь у Чемпіонаті та Кубку Європи, який відбувся 5-7 грудня у м. Катовіце, Польща. В абсолютній ваговій категорії 1 місце посів – Єрьоменко Олександр, 2 - Ісмаілов Єльдар. 3 місце в ката посів Мамєдов Заур. Серед юніорів та юнаків: 1 місця – Топчій Дмитро, Малюк Андрій, Аратовська Ілона, 2 місця – Синяков Олександр, Сало Назар, Федюк Богдан, 3 місяця – Капустін Микита, Ованесян Арсен, Полоз Вячеслав, Вакуленко Анастасія, Фішер-Брудер Артур, Сливінська Маріана, Вербицький Тимофій. Серед сеньорів 2 місце – Пешенко Костянин, 3 місця – Кривошапка Станіслав, Бороздін Олександр.

 

 

Серед дорослих наша збірна зайняла 1 командне місце, серед юнаків та юніорів – 2 командне.  Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом!

 

 

Нагадуємо, що 17-19 грудня відбудеться збір-семінар тренерів, спортсменів та суддів у Центральному Хонбу, м. Київ. (програма семінару була наідслана 30 листопада) На цей захід чи на мою електронну поштою, потрібно надати звіти (форма додається ) місцевих осередків та федерацій про свою діяльність у 2015 році, та сплатити річний членский внесок (у розмірі 1500, 00 грн) на наступний рік.

 

 

Реквизиты:

 

Код ЄДРПОУ 16479387

Банк ПАТ «Креді Агріколь Банк» МФО 300614

р/р 26001003810001     

Призначення платежу: Членські внески за 2015 рік від _______ міста чи області.

                                                    

 

 

Також надати плани-календарі своїх заходів з відкритими регіональними змаганнями для включення в загальний календар ФККУ.

 

 

Рішенням Президії відбулись зміни у плані-календарі на 2016 рік. Так Чемпіонат України серед дітей, юнаків та юніорів, проведення якого заплановано у м. Запоріжжя, відбудеться 1-3 квітня 2016, замість 8-10 квітня. 

 

 

Формування збірної команди для участі у міжнародних змаганнях здійснюється тренерською радою за спортивним принципом і оформлюється наказом Мінмолодьспорту за 2 місяці до участі в заході. Офіційна участь у змаганнях дає можливість претендувати на фінансування відрядження, і в разі успішного виступу, оформлення спортивних звань та отримання премій. Участь у відбіркових змаганнях для потраплання до збірної обовьязкова.

 

 

З повагою,

Секретаріат Федерації

 

 

 

Дата добавления: 2015-12-16 < Официальные документы Главная >

Сегодня: 11.07.2020


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

Информационное сообщение

Популярное видео