Объявление для руководителей, судей, тренеров, спортсменов

1

Шановні керівники федерацій, судді, тренери та спортсмени!

 

Інформуємо вас, що 8-10 травня відбувся Чемпіонат Європи серед дорослих у вагових категоріях, дітей, юніорів та сеньйорів та ката, у м. Берлін, Німеччина. У змаганнях прийняло участь близко 600 спортсменів з 19 країн. Відзначаємо успішний виступ збірної України, яка в неофіційному заліку серед дорослих заняла 2 командне місце. Чемпіонами Європи стали: Ельдар Ісмаілов та Олександр Єрьоменко. 2 місце – Антон Хіжинський, 3 місце – Олександр Грушенко, Микита Пешенко та Тетяна Нємцева. Серед юнаків та юніорів 2 місце – Ілона Аратовська, Сергій Корогодський, Микита Капустін. 3 місце – Ольга Воскобойник, Владислав Герко, Сергій Жидко, Назар Івахін. З офіційними результатами можна ознайомитися тут.

 

 

Великий внесок в успішному виступі належить: старшому тренеру збірної команди Сергію Всеволодову, Віктору Матюшину, Анаталію Яковенко, Володимиру Задорожному, Артему Галояну. Відзначились якісним суддівстом представники України – Дмитро Прасолов та Володимир Соценко. 

 

 

На зборах представників Європейских федерацій під керівництвом К. Горая, були затверджені заходи на 2015-2017рр. Так 4-6 грудня 2015р. відбудеться абсолютний ЧЄ серед дорослих та Кубок Європи серед юнаків та юніорів у м. Катовіце, Польща, ЧЄ у вагових категоріях – 27-29 травня 2016, м. Варна, Болгарія,  ЧЄ абсолют та Кубок серед юніорів – грудень 2016 року, м. Люблін, Польща. Також були дані розьяснення про відбір для участі європейських спортсменів у Чемпіонат Світу 19-23.11.2015р.  Анонсовані міжнародні турніри та літні збори у Молдові, Іспанії, Греції, Польщі та Болгарії.

 

 

В зв’язку з наданням статусу Національної спортивниї федерації і підписаням договору про співпрацю з Міністерством, керівникам федерацій терміново необхідно надати копії договорів про співпрацю з обласними спортивними структурами. В разі закінчення строків їх дії, підписати нові. Також ще раз прошу надіслати форми звітності (додаються)

 

 

Президією ФККУ затверджені остаточні дати проведення національних змаганнь на 2015р. ЧУ абсолют серед дорослих, дітей та юніорів – 2-4 жовтня 2015р. м. Київ, та КУ 6-8.11.2015р., м. Дніпропетровськ.

Дата добавления: 2015-05-14 < Официальные документы Главная >

Сегодня: 15.10.2019


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

33 Weigh Kyokushin Karate European Championships

Популярное видео