Отчет о проведении Кубка Западной Украины с Киокушин Карате

1

Нещодавно,12 червня 2016 року, в місті Дубно відбувся Кубок Західної України з Кіокушин Карате. В змаганнях взяли участь 78 каратистів з Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської, Рівненської областей та міста Дубно.


Організатором змагань є Обласна федерація Рівненщини Кіокушин Карате. В змаганнях брали участь каратисти віком від 5-ти до 17-ти років. Турнір пройшов на досить високому рівні і спортсмени гідно себе проявили.  До складу центру координації входять 6 федерацій та 11 клубів. Кубок Західної України став своєрідним підведенням підсумків навчального року, - розповідає, президент обласної федерації Рівненщини та координатор розвитку Кіокушин Карате у Західній Україні Олег Лесик. 


Також координатор західноукраїнських каратистів Олег Лесик каже, що змагання такого рівня в Дубно та й у Рівненській області вперше. Останнім часом Кіокушин Карате набув популярності у світі і зараз ця «хвиля популярності» поширюється в Україні та безпосередньо в нас, за заході. Але не все так просто. Цьому передувала кропітка робота керівництва та тренерського штабу Національної федерації Кіокушин Карате ІКО-1 (почесний президент - Шихан Станіслав Близнюк, 6 дан), обласної федерації Рівненщини, постійна участь у навчально-тренувальних зборах тренерского складу і, як наслідок - позитивний результат: у древньому місті Дубно створено центр координації розвитку Кіокушин Карате у західній Україні. До складу центру координації уже входять 6 федерацій та 11 клубів. Усі ми разом додамо максимум зусиль, щоб такі змагання стали традиційними та регулярними. Також обов’язково будемо запрошувати каратистів з інших, традиційно сильних, федерацій Кіокушин Карате України з метою підвищувати загальний рівень спортсменів нашого регіону.


У загальному заліку  найрезультативнішою командою стали представники Рівненської області. Другу сходинку посідають спортсмени із Ковеля(Волинська обл.),третю- каратисти м. Кременець (Тернопільська область).

Дата добавления: 2016-06-21 < События Главная >

Сегодня: 24.05.2017


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

Состав сборной команды Украины на 2016-2017 г

Популярное видео