Президія Федерації проаналізувала звернення представників обласних структур і осередків щодо проведення Кубку України

1

Шановні

керівники федерацій, осередків, тренери та спортсмени!

 

Президія Федерації проаналізувала звернення представників обласних структур і осередків щодо проведення Кубку України.

 

Зокрема, були внесені пропозиції у зміні місця проведення цього заходу. Запланований Кубок у м. Миколаєві 10-12 листопада переноситься до м. Києва і буде проведений у ці строки. Головним аргументом цього рішення є факт незручності прибуття на змагання, у тому числі, залізничним транспортом.

 

У даний час ведеться формування та підготовка Збірної Команди України для участі у Чемпіонаті та Кубку Європи у м. Бухарест (Румунія) 24-26.11.2017р. Бранч-чіфи проводять роботу по реєстрації своїх спортсменів для участі у цих заходах, та повинні надати Секретаріату відповідні списки для офіційного затвердження Міністерством складу Збірної та внесення їх у Наказ на відрядження.

 

Звертаємо увагу, що Міністерство відряджає тільки тих спортсменів, які входять до складу Збірних команд, раніше поданих Федерацією.

 

Даємо роз’яснення щодо інформації розповсюдженої в інтернеті особами, які вважають себе причетними до Кіокушину. Згідно Статуту, обласні федерації та осередки входять до складу ГО ФККУ. До бранч-чіфських об’єднань, які згідно наданих їм ІКО повноважень, проводять відповідну роботу, входять спортсмени (студенти), які можуть бути членами місцевих федерацій. Вихід з цих об’єднань чи перехід до інших, ні в якому разі не впливає на взаємовідносини Колективних членів з ФККУ. За останній час, попри зміни Бранч-чіфів, жодна федерація не заявляла про вихід зі складу Національної.

 

З ІКО виходять не обласні федерації, а представники бранч-чіфських об’єднань чи самі бранч-чіфи, точніше було б сказати, що їх ІКО виключає зі свого складу (ситуація з Всеволодовим С.С.).

 

Ми вважаємо, що тенденційно подана інформація направлена на спробу розколоти, розхитати нашу структуру, як громадську організацію, яка успішно працює.

 

Президією були розроблені та затверджені Свідоцтва, які підтверджують членство обласних федерацій та осередків з наданням їм відповідних повноважень. Умовою отримання цих Свідоцтв, була підготовка пакету документів про роботу, склад та наявність реєстраційних документів обласних та районних структур. На жаль, не всі керівники виконали цю вимогу і відповідно не отримали вищевказані Свідоцтва. Цю роботу буде продовжено (відповідальний Небесний А.О.) і планується завершити у період проведення Чемпіонату України у м. Києві 29-30 вересня. Свідоцтво надається усім членам ФККУ незалежно від кількості їх в областях. Пріоритетом наданню єдиних повноважень, може бути рішення обласних державних спортивних структур на підставі Договору про співпрацю між членами Національної Федерації.

 

 

З повагою,

Секретаріат

Дата добавления: 2017-08-16 < Официальные документы Главная >

Сегодня: 20.04.2021


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

Международный турнир по Киокушин каратэ в Польше (IKO-1)

Популярное видео