Пройшов відкритий чемпіонат міста Дніпра

1

За підтримки управління спорту  департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

 

28 вересня у м. Дніпро в спорткомплексі комунального підприємства "Спорт-Інвест " відбувся відкритий чемпіонат міста з кіокушин карате. Змагання проходили в двох розділах "ката" і "куміте" в них прийняли участь 180 спортсменів з м. Дніпро, Кривий Ріг, Камянського, Синельникова, Тернівки і Запоріжжя. На Урочистому відкритті привітав спортсменів президент обласної федерації киокушин карате Олександр Солдатов, Віце-президент міської федерації Микола Слободянюк, Директор КП "Спорт-Інвест" Валерій Шило. Після привітання головний суддя змагань, президент міської федерації Заур Мамедов вручив чорний пояс (1Дан) інструкторові федерації Михайлу Бесєді, який успішно пройшов атестацію у травні цього року.

 

Спортсмени билися на 3-х татамі: новачки змагалися в окремій категорії, ніж  категорії досвідченіших спортсменів. Поєдинки проходили дуже технічно і безкомпромісно.

 

Як відмітив головний суддя за результатами цих змагань сформується команда на Кубок України, який пройде 26 жовтня в м. Дніпро.

 

А також 25 спортсменів обласної федерації візьмуть участь в міжнародних  змаганнях, які пройдуть 12 жовтня в м. Кишинів (Республіка Молдова).

 

Президент національної федерації кіокушин карате Станіслав Васильович Близнюк, дав високу оцінку організації змагань в Дніпрі і довірив проведення Кубку України 2019, призначивши головним суддею сенсея Заура Мамедова.

 

Дякуємо офіційному партнерові федерації виробника спортивного харчування PowerPro за надану продукцію призерам змагань.

https://www.powerpro.in.ua

instagram: @powerpro_ukraine

facebook: @PowerProUkraine

 

 

Дата добавления: 2019-10-02 < События Главная >

Сегодня: 26.02.2021


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

Шихан Виктор Павлович, был награжден 6-м даном посмертно

Популярное видео