В Дніпрі реконструювали спортивний об'єкт для занять кіокушин карате

1

Відкрили  спортивний зал після реконструкції  для занять у будинку культури "Північний", який розташований на житловому масиві Дніпра у Самарському районі.            

 

Відтепер для юних спортсменів є привабливе та гарної якості спортивне місце для занять в будь-який час і в будь-які  погодні умови.  Задоволені і батьки. Житловий масив "Південний" розташований на значній відстані від центру Дніпра, тому громадськість радіє будь-якому спортивному об’єкту, де діти можуть займатися спортом. У цей день юні спортсмени провели відкрите тренування для батьків та новорічне свято з Дідом Морозом з подарунками і конкурсами. В цьому осередку обласної федерації кіокушин карате заняття проводить, для юних спортсменів, досвідчений тренер - сенсей та володар третього дану Заур Мамедов, багаторазовий чемпіон України та призер Європейських змагань, зараз виховує в цьому залі 55 кіокушинців і впевнений що у 2018 році їх число зросте до 100.

 

Відкриття нової спортивної зали в Дніпрі - важливий момент в рамках розвитку прогресу регіонального і, перш за все, дитячо-юнацького спорту, а зокрема кіокушин карате. Новий реконструйований спортивний цент за думкою представників обласної федерації повинен об'єднати громадськість для занять фізичною культурою і спортом.

 

 

Дата добавления: 2018-01-09 < Результаты Главная >

Сегодня: 29.03.2020


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

Тренировочный и судейский сбор по итогам 11 абсолютного Чемпионата мира по киокушин карате

Популярное видео