Результаты Чемпионата Украины( Днепропетровск 04-05.04.2014)

1

ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИН КАРАТЕ УКРАЇНИ

Чемпіонат України з кіокушин карате

серед дітей,юнаків та дівчат у розділі куміте у вагових категоріях та ката

 

м. Дніпропетровськ                                                                                       4-5квітня 2014р.

ВИПИСКА З ПРОТОКОЛУ ЗМАГАНЬ

 

Хлопчики

            10-11років     вагова категорія до30 кг

 

І          Нечаєнко Микита    Миколаївська обл..

ІІ         Бобрицький Віктор  Луганська обл..

ІІІ       Доронюк Владислав            Запорізька обл.

 

                        вагова категорія до 35 кг

 

І          Дядюков Костянтин            Миколаївська обл..

ІІ         Витюк Данил            Одеська обл..

ІІІ       Старовойт Максим  Миколаївська обл..

 

                        вагова категорія до 40 кг

 

І          Красюк Олександр   Одеська обл..

ІІ         Малюк Андрій          Дніпропетровська обл..

ІІІ       Мелікян Альберт      Дніпропетровська обл..

 

                        вагова категорія  до 45 кг

 

І          Тимчур Станислав   Дніпропетровська обл..

ІІ         Башевець Денис       Дніпропетровська обл..

ІІІ       Руденко Денис         Миколаївська обл..

 

 

                        вагова категорія понад 45 кг

 

І          Краснов Олександр Херсонська обл.

ІІ         Бондарь Артем         Одеська обл.

ІІІ       Филь Микита            Херсонська обл.

 

Хлопчики

            12-13років     вагова категорія до 35 кг

 

І          Ільченко Максим     Запорізька обл.

ІІ         Полях Владислав     Дніпропетровська обл.

ІІІ       Шейко Владислав    Одеська обл.

 

                        вагова категорія  до 40 кг

 

І          Журавлев  Борис      Миколаївська обл..

ІІ         Васильєв Георгій     Миколаївська обл..

ІІІ       Павлієнко Олексій   Дніпропетровська обл.

 

 

                        вагова категорія  до 45 кг

І          Мизь Максим            Миколаївська обл..

ІІ         Надточий Богдан     Дніпропетровська обл.

ІІІ       Ольховський Микита          Запорізька обл.

 

 

                        вагова категорія  до 50 кг

 

І          Капустин Микита    Запорізька обл.

ІІ         Єлізаров Андрій       Харківська обл..

ІІІ       Лук’яненко Леонід   Полтавська обл..

 

                        вагова категорія  понад 50 кг

 

І          Топчий Дмитро        Одеська обл.

ІІ         Іванов Андрій          Одеська обл

ІІІ       Турута Олексій         Херсонська обл..

 

Юнаки

            14-15 років    вагова категорія  до 45 кг

 

І          Бадаєв Микита         Миколаївська обл..

ІІ         Боярин Олексій        Полтавська обл..

ІІІ       Довгопол Олексій    Херсонська обл..

 

                        вагова категорія  до 50 кг

 

І          Аверочкин Іван        Дніпропетровська обл

ІІ         Крупенніков Антон Херсонська обл..

ІІІ       Бабенко Олександр  Київ

 

 

                        вагова категорія  до 55  кг

 

І          Школяренко Іван     Запорізька обл.

ІІ         Рудой Богдан            Дніпропетровська обл

ІІІ       Корогодський Сергій          Дніпропетровська обл

 

 

                        вагова категорія  до 60 кг

 

І          Інодін Владислав     Запорізька обл

ІІ         Волошенко Руслан   Запорізька обл

ІІІ       Вальчук Андрій        Херсонська обл..

 

                        вагова категорія  понад 60 кг

 

І          Дегтярьов Віктор     Миколаївська обл..

ІІ         Барабаш Роман         Полтавська обл..

ІІІ       Герко Владислав      Херсонська обл..

 

 

Юнаки

            16-17 років    вагова категорія  до 60 кг

 

І          Федюк Богдан          Херсонська обл..

ІІ         Булкін Артем            Дніпропетровська обл

ІІІ       Короткевич Віталій Дніпропетровська обл

 

 

                        вагова категорія  до 65 кг

І          Ландарь Владислав  Полтавська обл..

ІІ         Биченко Владислав  Херсонська обл..

ІІІ       Вишняков Микита   Дніпропетровська обл

 

                        вагова категорія  до 70 кг

 

І          Адамович Артур      Київ

ІІ         Школяренко Олексій           Запорізька обл

ІІІ       Коломієць Ян           Миколаївська обл..

 

 

                        вагова категорія  до 75 кг

 

І          Оніщенко Ярослав   Херсонська обл..

ІІ         Блажийчук Єфим     Дніпропетровська обл

ІІІ       Солоїд Дмитро         Дніпропетровська обл

 

                        вагова категорія  понад 75 кг

 

І          Буліскерія Борис       Запорізька обл

ІІ         Процько Владислав Київ

ІІІ       Шевченко Дмитро   Дніпропетровська обл

 

 

Дівчата

            10-11років     вагова категорія  до 30 кг

 

І          Федулова Віра          Дніпропетровська обл

ІІ         Крипаченко Христина        Дніпропетровська обл

ІІІ       Ганієва Софія            Дніпропетровська обл

 

                        вагова категорія  до 35  кг

 

І          Середенко Уляна      Миколаївська обл..

ІІ         Беленко Олеся          Херсонська обл

ІІІ       Бондаренко Ніка      Одеська обл..

 

 

                        вагова категорія  понад 35 кг

 

І          Кульчицька  Анна    Миколаївська обл..

ІІ         Миняйло Діана         Херсонська обл

ІІІ       Заіц  Валентина        Херсонська обл

 

 

 

Дівчата

            12-13років     вагова категорія  до 45 кг

 

І          Бойцова Марія          Одеська обл..

ІІ         Аратовська Ілона     Дніпропетровська обл

ІІІ       Мудра Єкатерина     Херсонська обл

 

 

                        вагова категорія  понад 45 кг

 

І          Траян Валерія           Херсонська обл

ІІ         Ютіна Валерія           Херсонська обл

ІІІ       Калмикова Олена     Одеська обл..

 

 

 

Юніорки

            14-15років     вагова категорія  до 45 кг

 

І          Федіна Катерина      Дніпропетровська обл

ІІ         Заіка Ольга    Дніпропетровська обл

ІІІ                  

 

 

                        вагова категорія  до 50 кг

 

І          Бурлака Наталія        Херсонська обл

ІІ         Ніколаєнко Поліна   Миколаївська обл..

ІІІ                  

 

 

 

                        вагова категорія  до 55 кг

 

І          Комарова Карина     Запорізька обл..

ІІ         Колотило Світлана Дніпропетровська обл

ІІІ       Степаненко Катерина         Миколаївська обл..

 

 

 

                        вагова категорія  понад 55 кг

 

І          Івашечкина Анастасія         Херсонська обл

ІІ         Поповиченко Оксана          Сумська обл.

ІІІ       Завгородняя  Софія Миколаївська обл

 

 

 

Юніорки

            16-17 років    вагова категорія  до 55 кг

 

І          Усатюк Христина    Миколаївська обл

ІІ         Григоржевська Катерина    Дніпропетровська обл

ІІІ       Шевченко Анна       Дніпропетровська обл

 

                        вагова категорія  понад 55 кг

 

І          Скомарохова Марина          Дніпропетровська обл

ІІ         Воскобойник Ольга             Запорізька обл..

ІІІ       Мирошниченко Кароліна   Одеська обл..

 

Розділ «КАТА»

Хлопчики

            10-13 років   

 

І          Савчук Дмитро         Херсонська обл

ІІ         Роман Олександр     Херсонська обл

ІІІ       Полях Владислав     Дніпропетровська обл

 

Юніори

 

            14-17років     вагова категорія  понад 40 кг

 

І          Короткевич Віталій             Дніпропетровська обл

ІІ         Федюк Богдан          Херсонська обл

ІІІ       Удовік Руслан           Дніпропетровська обл

 

Дівчата

 

            10-13років     вагова категорія  понад 40 кг

 

І          Беленко Олеся          Херсонська обл

ІІ         Аратовська Ілона     Дніпропетровська обл

ІІІ       Герасименко Юлія   Дніпропетровська обл

 

                        вагова категорія  понад 40 кг

 

І          Удовицька Катерина           Дніпропетровська обл

ІІ         Придьма Аліна         Запорізька обл..

ІІІ       Бурлака Наталія        Херсонська обл

 

Дата добавления: 2014-04-10 < Результаты Главная >

Сегодня: 30.05.2020


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

Фитнес или карате?

Популярное видео