Турнір найсильніших!

1
8 березня у м. Дніпро в спорткомплексі  Українського державного хіміко-технологічного університету відбувся Чемпіонат України з кіокушин карате серед юніорів. На змагання  до обласного центру Дніпропетровщини завітали близько 400 юних спортсменів зі всієї України.
 
Один з представників осередка НФККУ в Запорізької області - Клуб "Борисфен" гідно виступив на Чемпіонаті України. Вихованці клубу Яковлєва Дар'я та Куліш Анастасія стали Чемпіонами України! 
 
Не обійшлося без приємних сюрпризів! Шихан Близнюк С.В., на церемонії відкриття змагань урочисто вручив сенсею Свиридову А.П. пояс і сертифікат який підтверджує, що його власник має ступінь третій дан. Федерація кіокушин карате вітає сенсея Свиридова А.П. з отриманням нового статусу! 
 
Хочеться відзначити високий рівень учасників - діти порадували тренерів, суддів, вболівальників і батьків, а таких було не мало. Завдяки хорошій організації колектива ДОФККУ в особі Солдатова О.А., Мелікяна Г.А., та братів Зура та Ельнура Мамедових, змагання пройшли якісно, без затримок і збоїв. Призи та медалі знайшли своїх володарів.
 
Дата добавления: 2017-04-20 < Техника БИ Главная >

Сегодня: 25.08.2019


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

В Днепре прошел Национальный Чемпионат Украины по киокушин каратэ

Популярное видео