Тренера і спортсмени ФККУ кращі у своїх містах!

1

У Дніпропетровській області були нагороджені тренера та спортсмени Дніпропетровської обласної федерації кіокушин карате ІКО-1 за підсумками змагань у 2019 році.

 

Місто Синельникове.

Велику роботу у цьому місті проводить сенсей Ельнур Мамедов, за останні 5 років його  спортсмени багато разів підіймались на п’єдестали чемпіонатів України та Європи.

Мер міста Зражевський Дмитро Іванович нагородив Голік Марію як «Кращу спортсменку року», Місюренко Єлизавета здобула перемогу у розділі «Кращій спортсмен міста», а також мер міста вручив подяку їх наставнику Ельнуру Мамедову.

 

Місто Тернівка.

 У цьому місті семпай Валентин Зубер  багато років викладає кіокушин карате та результат   не забарився- у 2019 році його учні стали призерами та чемпіонами чемпіонату України та Європи.

Його підопічний Максим Кузяєв став бронзовим призером чемпіонату Європи в тяжкій ваговій категорії та здобув ліцензію на абсолютний чемпіонат світу, який пройде у листопаді цього руку у м. Токіо, Японія.

Відзнаками від міської адміністрації були нагороджені Валентин Зубер, Кирило Глушкин та Єгор Красюк.

Місто Кривий Ріг.

Голова  Довгинцівської районої в місті ради нагородив   подяками керівника клубу «Ямамічі» Наталю Аратовську та її учнів Максима Горбарука, Софію Назаренко, Дар’ю Полоз, Кирила Кучера, Гліба Аратовського та Анастасію Федорчук. Варто відзначити, що за плечами учнів клубу «Ямамічі» такі високі титули - Чемпіони Європи та призери чемпіоната Світу.

 

А також в Інгулецькому районі міста Кривий Ріг нагородили  кращих тренерів  та спортсменів. З Фізкультурно-оздоровчого комплексу ПАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат»  відзнаки получили тренера Сергій та Вікторія Олійники та їх учні Олександра Карпова та Єгор Красюк.

Вітаємо всіх тренерів та спортсменів із заслуженими відзнаками та бажаємо ще більше яскравих перемог!

Дата добавления: 2019-09-16 < Результаты Главная >

Сегодня: 19.01.2021


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

В Днепре состоится Открытый Чемпионат Днепропетровской области по киокушин каратэ

Популярное видео