Відбувся відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області

1

27 лютого 2021 року у місті Дніпро відбувся відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з кіокушин карате у категоріях «куміте» та «ката», який було організовано відокремленим підрозділом федераціїї кіокушин карате України у Дніпропетровській області (керівник Мамедов З.Р, 4 дан).

У Чемпіонаті взяли участь понад 230 спортсменів, які завітали на змагання із різних міст, таких як Дніпро, Київ, Кривий Ріг, Кам’янське, Синельниково, Тернівка, Запоріжжя, Мелітополь, Маріуполь. Протягом турніру, на двох татамі відбулось 182 поєдинків.

Варто відзначити, що під час проведення змагань, за дотриманням спортивних правил та демонстрації духу кіокушин карате під час двобоїв стежили шість(!) бригад висококваліфікованих суддів, під керівництвом таких досвідчених рефері, як Мартинов Вадим (4 дан), Кагальніцков Борис (4 дан), Удовицький Олексій( 4 дан) та інших. Така кількість суддівських бригад під час проведення змагань на турнірі є безпрецедентною для Українського карате кіокушинкай, та одразу відіграло свою значну роль на якості суддівства у кращу сторону.

Чемпіонат пройшов на традиційно високому рівні, спортсмени продемонстрували великий техничний арсенал, жагу до перемоги та абсолютну повагу до супротивника. За результатами Чемпіонату керівництво Дніпропетровської обласної Федерації буде визначатися зі складом збірної Дніпропетровської області, яка буде приймати участь на Чемпіонаті України, який, вже традиційно, відбудеться 26-27 березня у м. Дніпро.

 

Дата добавления: 2021-03-05 < Результаты Главная >

Сегодня: 15.04.2021


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

Прошёл 12-й Чемпионат Мира в Абсолютной весовой категории

Популярное видео