Мої враження від зборів в Полтаві

1

22-24 грудня у місті Полтава пройшли традиційні тренувально-методичні збори під керівництвом Шихана Анатолія Небесного 5 дан і Сенсеєм Світланою Небесною 4-дан.. На зборах були представники Полтави і області, Дніпра, Києва, Пирятина, Кременчука та інших міст України. Самі збори пройшли в дружній та по сімейному теплій та атмосфері.  Тренувальні збори були логічним та технічним продовженням учбово-методичних зборів Національної Федерації під керівництвом Шиханів С. Близнюка та А. Небесного, які відбулися у м. Київ 8-10 грудня.

 

Все пройшло на вищому рівні: з фізичними навантаженнями, з досконалим розбором техніки, історичними довідками, з жартами, та з великою кількістю демонстрацій прикладних аспектів і бункай. Так непомітно промайнули всі три дні, заплановані шиханом на ці збори. Дуже багато уваги приділялося ретельному відпрацюванню тих технічних моментів, які шихан Небесний А. пояснював та демонстрував на зборах у м. Києві. Додаючи до обсягу київських зборів додаткові технічні аспекти та нюанси, була відпрацьована техніка блоків, ударів та стійок, яка відповідає до сучасних вимог Хонбу.

 

Традиційним завершенням зборів була атестація. Всі, хто здавав кю-тести, успішно пройшли іспити.

 

Присутні на зборах тренери та учасники отримали завдання до наступних зборів відпрацювати той обсяг інформації, яких був представлений шиханом.

 

Наостанок А. Небесний привітав всіх з наступаючим Новим 2018 Роком та  побажав всім щастя і наполегливої праці. 

 

Тренер клубу «Нюдокай» Воронко А. 2-дан (м. Дніпро).

 

Дата добавления: 2017-12-27 < Техника БИ Главная >

Сегодня: 01.04.2020


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

Связь великих людей с боевыми исскуствами

Популярное видео