Турнір Клубу «Борисфен» з кіокушин карате «Зелене татамі»

1

2 червня 2018 у місті Запоріжжі в рамках масштабного фестивалю «Ярмарок спорту» при пiдтримцi НФККУ, пройшов традиційний турнір Клубу «Борисфен» (сенсей Свиридов А.П.) з Кіокушин карате «Зелене татамі», який цього разу став міжнародним.

 

Учасники змагань, (а їх було більше двохсот чоловік) з'їхалися буквально з усіх регіонів України: Київ, Одеса, Врадіївка, Кривий Ріг, Західна Україна, Миколаїв, Кам'янське, Молочанськ, Мелітополь, Генічеськ, АР Крим, Харків і Запоріжжя. Закордонними представниками були спортсмени з республіки Молдова.

 

За версією чиновників, фестиваль відвідали близько тридцяти (!) тисяч чоловік, а це означає, що тисячі гостей фестивалю не тільки ще раз переконалися, що Кіокушин карате це сила духу і краса рухів, а ще стали свідками боїв спортсменів, як ветеранів, так і зовсім юних чотирирічних малюків, які обрали для себе Кіокушин карате.

 

Клуб «Борисфен» висловлює величезну вдячність за підготовку спортсменів нашим талановитим педагогам тренерам і небайдужим людям а саме: Близнюку Станіславу Васильовичу, Аратовськой Наталії, Бажану Олександру Миколайовичу, Байстрюченко Лілії, Барановськой Вікторії, Вакуленко Анастасії, Безбородько Олександру Геннадійовичу та Безбородько Олександру, Вініченко Євгену Леонідовичу, Денис Володимиру Івановичу, Левченко Владиславу Вікторовичу, Пенькову Юрiю Миколайовичу, Лесику Олегу Зіновійовичу, Зінов'єву Артему Олексійовичу, Овечкину Олегу Володимировичу, сім'ї Протасюков - Олександру Олексійовичу та Наталі Володимирівні, Максимову Вiктору Володимировичу, Рудику Андрію Григоровичу, Великсару Траяну, Удовицькому Олексію Івановичу, Школяренко Олексію Володимировичу, Яковенко Анатолію Анатолійовичу!

 

Приїхав на свято і уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба. Він запевняє, що це найбільший сімейне свято в Україні. "Без перебільшення скажу, що "Ярморок спорту" — це свято. Я, як батько чотирьох дітей, неймовірно щасливий, що сьогодні громада міста та області об'єднується для того, щоб просто сказати, що спорт— це важливо. А це значить, що в нашій країні є майбутнє", - заявив уповноважений Петра Порошенка.

 

Клуб «Борисфен» окремо дякує Власову Наталію Федорівну – начальника управління молоді, фізичної культури і спорту Запорізької обласної державної адміністрації, заступника начальника управління – начальника відділу з питань фізичної культури та спорту Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації – Ковпака Владислава Олександровича, представника Національної Федерації кіокушин карате України сенсея Челебієва Ильмия за координацію допомогу і підтримку, а також учня та друга Клубу "Борисфен" Короля Івана Михайловича, як талановитого ведучого цього турниру.

 

Величезне спасибі доктору наук, професору - Інні Леонідівні Пенчук і Карнауху Антону Сергійовичу - голові Асоціації спортивних організацій та голові правління спортивного клубу «ХортА» організаторам та ідейним натхненникам «Ярмарку спорту»! Дякуємо за фото Анатолій Яковенко, Аратовская Наталія Рибицький Сергій, Кіокушин Карате Рівненщини!

 

Клуб «Борисфен» дякує гостям, батькам та учасникам свята карате Кіокушин «Зелене татамі».

 

Осу!

Дата добавления: 2018-06-05 < Техника БИ Главная >

Сегодня: 09.07.2020


 

Orphus system

Подпишись на новости о карате

Популярное фото

Показательные выступления киокушин карате в Днепропетровске

Популярное видео