//Вадим Гутцайт зустрівся з представниками МКО та НФККУ

Вадим Гутцайт зустрівся з представниками МКО та НФККУ

Уході зустрічі Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт висловив вдячність представнику міжнародної організації IKO Kyokushinkaikan, директору міжнародного департаменту ІКО Кацухіто Горай за позицію стосовно недопуску представників рф та рб до участі у чемпіонаті Європи. 

Міністр наголосив на необхідності подальшого тиску на міжнародну спортивну спільноту з метою усунення представників росії та білорусі від участі у будь-яких міжнародних спортивних змаганнях, в тому числі на остаточному їх відстороненні від участі у чемпіонаті світу, що відбудеться у листопаді 2023 року в Японії.

Сторони обговорили розвиток кіокушин карате в Україні та можливі перспективи двостороннього співробітництва.

У рамках зустрічі Вадим Гутцайт привітав спортсменів та тренерів з успішним виступом на чемпіонаті Європи з кіокушин карате, що днями відбувся у м. Вроцлав (Республіка Польща). За результатами змагань національна збірна команда України здобула 37 нагород та посіла друге загальнокомандне місце.

Окремо він відзначив Заура Мамедова, Ельнура Мамедова та Марину Скамарохову, які стали триразовими чемпіонами Європи в командному «ката».

Участь в зустрічі також взяли президент Федерації кіокушин карате України Станіслав Близнюк, віце-президент Федерації кіокушин карате України, чемпіон Європи Заур Мамедов, генеральний секретар Федерації кіокушин карате України Олександр Голдобін та представники Мінмолодьспорту.

 

Джерело: https://mms.gov.ua/news/vadym-huttsait-zustrivsia-z-predstavnykamy-mizhnarodnoi-ta-natsionalnoi-federatsii-kiokushyn-karate