//Як у Києві будуть святкувати Новий рік

Як у Києві будуть святкувати Новий рік

У Києві цьогоріч великих новорічних святкувань не планується, однак на Софійській площі за кошти меценатів встановлять головну ялинку країни, а також фотозону.

Про це повідомила заступниця голови міської державної адміністрації Ганна Старостенко телеканалу «Київ», цитує пресслужба КМДА.

За її словами, у Києві продовжує діяти режим комендантської години, який без винятків триватиме і на різдвяно-новорічні свята. Старостенко також зазначила, що з міського бюджету не витрачатимуть кошти на організацію та облаштування новорічних локацій.

«У столиці цьогоріч не буде жодних масових святкувань, зокрема, розміщення ярмарок, фудкортів та атракціонів на головних площах країни не передбачено. Проте ми не дамо росії вкрасти у наших дітей ні Різдво, ні Новий рік», — зазначила посадовиця.

За її словами, на Софійській площі відкриють головну ялинку країни. Її встановлять і прикрасять іграшками й енергозберігальними гірляндами за кошти меценатів, які «забажали подарувати свято нашим дітям».

Підготовка відбувається з урахуванням безпекової ситуації в місті. Окрім цього, біля головної ялинки встановлять фотозону, де будуть розташовані кілька невеличких новорічних ялинок, прикрашених іграшками.

«Кожен охочий зможе взяти іграшку собі на згадку, але перед цим зробити благодійний внесок на підтримку Збройних сил України», — зауважила Старостенко.

Заступниця голови КМДА додала, що київські заклади культури в межах своєї діяльності теж долучаються до створення новорічного та різдвяного дива.

«Київські комунальні театри у грудні презентують різноманітні новорічні вистави, що будуть цікавими як для дітей, так і для дорослих глядачів», — зазначила Старостенко.

У музеях проведуть майстер-класи зі створення різдвяної атрибутики та дідуха, презентації українських стародавніх і сучасних колядок та інші мистецькі й благодійні проєкти.

«Бібліотеки теж не залишаються поза увагою: працівники організовують святкові флешмоби, благодійні акції, конкурси та майстер-класи для дітей», — резюмувала посадовиця.