Згідно з планом розвитку кіокушин карате в Україні на 2024 рік, Президент Національної Федерації Кіокушин Карате України (НФККУ) здійснив робочий візит до міста Одеса. Під час цього візиту він взяв участь у проведенні відкритого чемпіонату Одеської області з кіокушин карате.
У зазначеному заході взяло участь понад 200 спортсменів з Одеської та Миколаївської областей. На початку турніру всі учасники та гості вшанували хвилиною мовчання пам’ять одеситів, що загинули від агресії Росії.
Змагання проводилися у номінаціях ката та куміте, в широкому спектрі вікових та вагових категорій, затверджених Міністерством спорту України. Президент національної федерації, Шихан ІКО Станіслав Васильович Близнюк, взяв участь у суддівському семінарі та урочистому нагородженні, врученні поясів.
Також під час церемонії нагородження в Одесі відбулися зустрічі з представниками організацій, які зацікавлені у розвитку кіокушин карате в Україні. Він висловив подяку та високу оцінку роботі з підготовки та проведенню зазначеного чемпіонату сенсеям Кирилу Леонову та Павлу Віниченку.
Осу!
Редакція порталу “суперкарате.юа”
![](https://superkarate.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-25_13-07-51-383-768x1024.jpg)
![](https://superkarate.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-25_13-07-52-015-768x1024.jpg)
![](https://superkarate.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-25_13-07-52-629-768x1024.jpg)
![](https://superkarate.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-25_13-07-54-275-768x1024.jpg)