//У Техасі відкрили збройовий завод

У Техасі відкрили збройовий завод

У Мескіті, штат Техас (США), відкрився новий збройовий завод General Dynamics, який вироблятиме артилерійські снаряди калібру 155 мм.

 Повідомляється, що для того, щоб забезпечити Україну озброєнням, Пентагон поставив за мету виробляти до 100 тисяч артилерійських снарядів на місяць до кінця 2025 року.

Заводи в Скрантоні та Вілкс-Баррі, штат Пенсільванія, разом виробляють близько 36 000 снарядів на місяць. Нове підприємство в Техасі може поставляти 30 000 одиниць продукції на місяць.

Завод, будівництво якого обійшлося більш ніж у $500 млн, складатиметься з трьох виробничих ліній і забезпечить 350 нових робочих місць.

Він призначений для гнучкого виробництва боєприпасів різних типорозмірів з мінімальними коригуваннями, що сприятиме досягненню цілей модернізації армії.

Ще один завод з виробництва снарядів будується зараз у Камдені, штат Арканзас. Крім того, Пентагон планує відкрити на військовому заводі в Айові другу лінію з виробництва снарядів і частково відкрити завод у Парсонсі, штат Канзас.

Міністерка армії США Крістін Вормут підкреслила важливість цього об’єкту, відзначивши роль заводу у зміцненні національної оборони шляхом збільшення виробництва. “Робота, яка виконується на цих виробничих потужностях, безпосередньо сприяє обороні нашої країни і робить нас сильнішими”, – заявила Вормут на церемонії відкриття.