//Беленюк – «бронза», Насібов – «срібло»

Беленюк – «бронза», Насібов – «срібло»

Спортсмени Жан Беленюк та Парвіз Насібов здобули для України бронзову та срібну медалі на Олімпійських іграх-2024.

Про це повідомляє «Суспільне Спорт».

Жан Беленюк виступав у ваговій категорії 87 кг. Його суперником став поляк Аркадіуш Кулинич.

Перший бал заробив Кулинич після того, як Беленюк ударив його по обличчю. З рахунком 1:0 закінчився перший період сутички.

Проте у другій частині поєдинку Беленюк заробив три бали, один з них — через пасивний стиль ведення боротьби з боку Кулинича, зазначає «Суспільне Спорт».

Так Беленюк посів третє місце. Цей поєдинок для нього став останнім. На знак того, що він завершує спортивну кар’єру, Беленюк зняв свої борцівки.

Як пише «Суспільне», перші два бали Насібов заробив на старті другої хвилини поєдинку після результативної атаки. До перерви він збільшив перевагу — 3:0.

У другому періоді Есмаїлі скоротив відстань. Спершу до 2:3, а потім додав собі ще один бал. Зрештою, іранець мінімально переборов Насібова — 6:5.