19–20 червня у Відні (Австрія) відбувся міжнародний турнір 19th Austrian Open 2026, який зібрав близько 400 спортсменів із 14 країн Європи та Азії.
Збірна України продемонструвала високий рівень підготовки та за підсумками змагань виборола 15 нагород:
- 9 золотих медалей;
- 4 срібні медалі;
- 2 бронзові медалі.
Вагомий внесок у командний результат зробили спортсмени Одеського клубу «Typhoone» та ФСТ «Динамо».
Чемпіонами турніру стали:
- Софія Вінніченко;
- Всеволод Терехов;
- Роман Вінніченко;
- Ірина Олійник.
Срібні нагороди здобули:
- Данііл Бєлоусов;
- Давід Касаткін;
- Клім Нікітієнко;
- Роман Вінніченко (ката).
Бронзовим призером турніру став Марк Корнійчук.
Вітаємо спортсменів, тренерів та батьків із чудовим результатом на міжнародній арені. Бажаємо нових перемог, натхнення та подальших успіхів на престижних міжнародних змаганнях.



