24.06.2023 Була проведена атестація (кю-тест) гуртка Кіокушин карате, центра позашкільного військово- патріотичного виховання молоді і спорту “Центра Десантник ” під керівництвом Шихана Близнюка Станіслава Васильвича, 6 Дан, і керівника гуртка Валентина Попіль, 1 Дан.
Вихованці гуртка успішно пройшли кю-тест і піднялись на нову сходинку вище, продемонструвавши витримку і бойовий дух каратиста!
Каратеки отримали подарунок від Шихана, книгу написану особисто Шиханом Станіславом Близнюком, і це був приємний подарунок від людини яка принесла Кіокушин карате в Україну, який навчався особисто у Масутаци Оями, засновника Кіокушин карате!
Бажаємо вихованцям подальших успіхів як на татамі так і в житті!
![](https://superkarate.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-27_01-21-57-768x1024.jpg)
![](https://superkarate.ua/wp-content/uploads/2023/06/0-02-05-874dd2d6f388fc8335f447021e8f282a27a0eede331b1160934bbdd0af4f66ae_a848b3fe-768x1024.jpg)
![](https://superkarate.ua/wp-content/uploads/2023/06/0-02-05-929b87f54520a6d3e18797e073c1fe8085019959e4672f7b956c44cb80af8f66_ff4ac154-768x1024.jpg)