15-го липня в Центральному Хонбу НФККУ, в Києві, відбулися збори під назвою “Шлях Нескорених та Непереможних” під патронажем Шихана Станіслава Близнюка, 6-й дан, і Валентина Попіль, 1-й дан, керівника гуртка “Центр Десантник”.
Відгуки від батька Дяченко Олександра учнів Дяченко Назар і Злати – ” Дякую нашому Сенпаю за можливість в такий нелегкий час провести тренування в Головному Хонбу, за Вашу майстерність і підхід до кожного вихованця, мої діти в захваті від таких виїзних тренувань і мріють про збори ще раз під керівництвом Шихана!”
Осу!
![](https://superkarate.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-19_21-44-04-1-1024x768.jpg)
![](https://superkarate.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-19_21-44-02-1-768x1024.jpg)
![](https://superkarate.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-19_21-43-58-1-768x1024.jpg)
![](https://superkarate.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-19_21-43-57-1-768x1024.jpg)
![](https://superkarate.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-19_21-43-55-1-768x1024.jpg)
![](https://superkarate.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-19_21-43-53-1-1024x768.jpg)